Vrácení zboží / reklamace

Návrh bez názvu (1)JAK POSTUPOVAT PŘI VÝMĚNĚ VELIKOSTI ZBOŽÍ?


1)
 Nenošené a nepoužívané zboží vhodně zabalte do původního sáčku a vložte do obálky/balíčku.

2) Spolu se zbožím přiložte krátký průvodní dopis (můžete si jej vytisknout zde) obsahující Vaše jméno, číslo objednávky a info jaké zboží si přejete vyměnit. Fakturu není nutné přikládat.

3) Zboží a průvodní dopis zašlete pomocí České Pošty doporučenou zásilkou, nebo balíčkem (tedy ne obyčejným psaním) na adresu:

 

Bohuslava Hejlová

Úzká 95,

542 42 Pilníkov

tel.: +420 775 868 682

 

Mějte prosím trpělivost, na vyřízení výměny máme ze zákona 30 dnů, samozřejmě ji ale zpracujeme v co nejkratší možné době.

  

VRÁCENÍ ZBOŽÍJAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE 14 DENNÍ LHŮTĚ?

Do 14 dní od nákupu máte možnost nenošené a nepoškozené zboží vrátit. Pokud této možnosti chcete využít, stačí zboží zabalit a společně s krátkým dopisem nám poslat. Dopis k vrácení zboží si můžete vytisknout zde. Uveďte tam hlavně svoje jméno, číslo objednávky a číslo účtu, kam Vám máme peníze za zboží poslat.

Naše adresa je:

 

Bohuslava Hejlová

Úzká 95,

542 42 Pilníkov

tel.: +420 775 868 682

 

V případě nejasností se neváhejte obrátit na naší zákaznickou podporu na telefonním čísle +420 775 868 682 nebo email: info@muzafashionart.com.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení